Impresszum

Megkereséseket az alábbi címre várunk: team@cinegore.net Üzenetet küldhettek a magazin Facebook oldalán is, általában néhány órán belül válaszolunk rá.

Egyéni elérhetőségeink:

Fixxer – fixxer@cinegore.net

Varin – varin@cinegore.net

Zoo_Lee – zoolee@cinegore.net

Eyescream – eyescream@cinegore.net

Smaragd Sárkány – smaragdsarkany@cinegore.net

Miskei – miskei@cinegore.net

Levyathan – levyathan@cinegore.net

Keleman – keleman@cinegore.net

Gabblack – gabblack@cinegore.net

Absvrd – absvrd@cinegore.net

Afiaf – afiaf@cinegore.net

 

2 Comments on "Impresszum"

  1. Sziasztok.Tetszik ez az oldal.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*